Kinë UV DTF AB FILM fabrikë dhe prodhuesit | Jiamei

Fletë filmash për kafshët shtëpiake UV DTF AB FILM A3 DTF

Përshkrim i shkurtër:

UV-AB është një lloj materiali paste transparent,

mund të thuhet gjithashtu se është një film petëzimi i ftohtë,

një film transferues të ftohtë që mund të ngjitet në çdo material.

 

 

 


 • Emri i produktit: UV DTF PET Film
 • Marka: JM-UV AB Film
 • Materiali: Film PET
 • Perdorimi: Printimi i filmit
 • Transparenca: Transparente
 • Madhësia: A3/A4
 • Detail Product

  Produkt Tags

  FILM UV DTF ABParimi i funksionimit të filmit UV-AB

  1. Filmi UV është një grup aktiv radikal i lirë ose jonik i krijuar duke shtuar një fotoinicues ose fotosensibilizues në një rrëshirë të formuluar posaçërisht, dhe nëpërmjet thithjes së UV-së dhe kurimit të dritës përmes pajisjeve UV.

  2. Shndërron veshjet UV, bojërat, ngjitësit (rrëshirat) etj. nga të lëngshme në të ngurta brenda sekondave duke inicuar reaksionet e polimerizimit, ndërlidhjes dhe shartimit.

  Emri i produktit Film UV DTF PET
  Markë Film JM-UV AB
  material Film PET
  Përdorimi Film printimi
  Transparenca Transparente
  MOQ 200 copë
  Madhësia Madhësia A3/A4
  Cilësia E shkëlqyeshme

  应用

  Karakteristikat UV-AB

  1. Transparencë e lartë, e trashë, vetëngjitëse, e fortë, rezistente ndaj gërvishtjeve, rezistente ndaj temperaturës së lartë, jetëgjatë, që nuk zbehet, nuk zverdhet dhe rezistente ndaj rrezeve ultraviolet.

  2. Mbrojtja e mjedisit, i papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj konsumit, ngjyra, cilësi e mirë 3D, funksionim i thjeshtë, i lehtë për t'u ngjitur, mund të ngjitet çdo material (përveç pëlhurës)

  Përdorimi UV AB FILM

   


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne