China Screen Printing Screen Rack factory and manufacturers | Jiamei

Raft ekrani për printim në ekran

Përshkrim i shkurtër:

Një i përshtatshëm, hapësirë ​​për të shpëtuar, pajisje protable dhe i ndashëm. Ndërtuar nga alumini me reainforcement zotëruar dhe ngjitur. Edhe ndarje mes ekraneve do të thotë kushte të barabarta gjatë tharjes dhe magazinimit.


 • Numri i modelit: JM-DR-1A
 • Materialet: ndërtuar prej alumini
 • Hapësira Layer: 2 "/ 5cm
 • Të përshtatshme për madhësinë kornizë: 20 20 "x 24" ose 23 "x 31" ekranet
 • Madhësia Paketimi: 154 * 61 * 10cm
 • Pesha: 23kg
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Frame Screen raft

  Një i përshtatshëm, hapësirë ​​për të shpëtuar, pajisje protable dhe i ndashëm. Ndërtuar nga alumini me reainforcement zotëruar dhe ngjitur. Edhe ndarje mes ekraneve do të thotë kushte të barabarta gjatë tharjes dhe magazinimit.
  Aplikimi:
  Dry screens/frames
  Store screens/frames
  Transport screens/frames
  Features:
  ndërtuar prej alumini
  Heavy-duty casters
  Apart height:2”/5cm
  Stores 20 20″ x 24″ or 23″ x 31″ screens
  package size:154*61*10cm
  weight:23kg

  ç½ ?? æ¡ ?? æ ?? ¶å ?? nga


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne