Kina A3 PET për paketimin e filmit PET Film printer DTF për fabrikën dhe prodhuesit e printimit DTF | Jiamei

DTF Film A3 Pet Film for DTF Printing

Përshkrim i shkurtër:

Rrjedhshmëria e printimit
Dendësi e lartë ngjyrash, gamë e gjerë ngjyrash
E pershtatshme me materiale te ndryshme.
E lahet dhe e qëndrueshme
miqësore me mjedisin

 • Emri i produktit: DTF Transfer Film / DTF Film
 • Emri i markës: JM-DTFP-A3S
 • Materiali: PET
 • Aplikimi: Veshje
 • Lloji: Transferimi i nxehtësisë
 • Perdorimi: Printimi i filmit
 • Veçori: I tretshëm në ujë
 • Mbështetja e bojës: Bojëra me pigment DTF
 • Madhësia: 30cm*100m, 42cm*100m, 60cm*100m
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  * Filmi DTF duhet të printojë me bojëra DTF dhe pluhur DTF

  * Printimi duhet të zhvishet në Ftohtë pas procesit të transferimit të nxehtësisë

  * Për përdorim në pambuk, poliestër, përzierje 50/50, lëkurë, material elastik dhe më shumë.

  * Mund të përdoret në pëlhura të errëta dhe të lehta.

  * Një ndjesi e shkëlqyeshme e butë e duarve

  * Shtrirje dhe qëndrueshmëri e mirë
  Emri i produktit Filmi transferues DTF / Filmi DTF
  Emri i markës JM-DTFP-A3S
  material PET
  Aplikimi Veshje
  Lloji Transferim i nxehtësisë
  Përdorimi Film printimi
  tipar I tretshem ne uje
  Mbështetja e bojës Bojëra me pigment DTF
  Madhësia 30cm*100m, 42cm*100m, 60cm*100m
  Film printim DTF / Film transferues DTF
   

  Filmi PET, i quajtur gjithashtu filmi i transferimit të drejtpërdrejtë DTF, i cili është një teknologji e re për transferimin e nxehtësisë së bluzave-transferimin dixhital të nxehtësisë me kompensim, ju mund të përdorni printerin tonë DTF për të printuar lirshëm modelin e projektuar në filmin e veshur PET, më pas të mbuloni modelin e printuar mbi bluzë me pluhur dhe piqni modelin për të shkrirë pluhurin, dhe më pas transferojeni atë në ngjyra të ndryshme prej pëlhure pambuku të pastër ose të përzier me poliestër pambuku, kanavacë pambuku dhe produkte të tjera me makinë për transferimin e nxehtësisë ose hekur elektrik. Mund të përdoret për bluza të personalizuara, veshje ekipore, rroba pune, këmisha reklamuese, fanella, çanta dhe fusha të tjera. Imazhi i transferuar ka mbajtje të ngjyrave dhe rezistencë ndaj larjes së shumëfishtë.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne