China Screen Printing washing tank factory and manufacturers | Jiamei

Depozita e larjes së printimit të ekranit

Përshkrim i shkurtër:

kabinë prishurit është thelbësor për mbajtjen e një përgatitje efikase shtypjen ekran dhe rimarrjen dhomë. Asgjësimin e duhur të bojës, kimikateve, dhe emulsioni nga-produkteve është kritike. solids mbeturinave kanë potencial për të prish hidraulike dhe septike sistemeve dhe të ketë efekte të dëmshme në mjedis.

Ekran klishe larë makinë është përdorur për stencils larjen e para të përpunimit të ekspozimit ose zhvillimin stencils pas përpunimit të ekspozimit, edhe ajo është përdorur për pastrimin e Bojëra për shtypjen stencilsafter.


 • Numri i modelit: JM-WT-1
 • Zona Lavatrice: 100x120cm
 • Materiali: çelik inox
 • Pesha: 110kg
 • Paketimi Size: 160x110x55cm
 • Detail Product

  Produkt Tags

  tank Washing

  Model:JM-WT-1

  Specifikim:

  1.Materiali: çelik inox

  2.Washing aa:120x100cm

  3. pesha: 110kg

  4.Packing: eksporti pako kartoni standarde kuti

  5.Packing Size: 160x110x55cm V: 1.0m³

  6.Free një larëse armë të thjeshtë

  图片 6

  Model:JM-WT-A1

  Specifikim

  1.Materiali: çelik inox

  2.Washing area:120x100cm

  3. pesha: 110kg

  4.Packing: eksporti pako kartoni standarde kuti

  5.Packing Size: 160x110x55cm V: 1.0m³

  6.With Led lehta dhe armë të thjeshtë

  Model:JM-WT-A2

  图片 9

  Specifikim

  1.Materiali: çelik inox

  2.Washing area:120x100cm

  3. pesha: 135kg

  4.Packing: eksporti pako kartoni standarde kuti

  5.Packing Size: 160x110x55cm V: 1.0m³

  6.With Led lehta dhe një armë të fortë larëse

  图片 7 图片 8


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne