China Screen Printing IR Flash Dryer with Temperature Controller factory and manufacturers | Jiamei

Screen Printing IR Flash Dryer with Temperature Controller

Përshkrim i shkurtër:

Rregullo kaloni në anën e pasme për të bërë 2,4 apo 6 llambat që punojnë në të njëjtën kohë.

Attachment një tifoz, rritje prej 20% -30% e efikasitetit.

kohë të shpejtë flash dhe shumë madje edhe ngrohje.


 • Modeli JM-DR-2B
 • Ngrohja Area: 20 "x24" (500x600mm)
 • Furnizimi me energji elektrike: 220V/50HZ 3600W
 • Temperatura: 0-250 shkallë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  flash tharëse
  Model: JM-DR-2B
  Parametri: * Ngrohje Area: 20 "x24" (500x600mm) * Kati për Ngrohjen e sipërfaqes lartësi minimale: 28inch * Kati për Ngrohjen Sipërfaqja maksimale lartësia: 48inch * Power Supply: 220V/50HZ 3600W* IR Lamp: 6 copa* Ekran Stainless steel mbuluar Element 360 shkallë   kreu i kthyeshëm* Temperatura deri në 250 shkallëPS, dy llambat e lirë janë të krahasohen për të lira.Rregullo kaloni në anën e pasme për të bërë 2,4 apo 6 llambat që punojnë në të njëjtën kohë.Attachment një tifoz, rritje prej 20% -30% e efikasitetit.

  kohë të shpejtë flash dhe shumë madje edhe ngrohje.

  Paketa: 1 kuti kartoni të fortë (57 * 94 * 29mm) Vëllimi: 0.16m³ Pesha bruto: 30kg

  1- (4) 1- (1) 


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne