China Screen Printing flash dryer factory and manufacturers | Jiamei

Screen Printing flash dryer

Përshkrim i shkurtër:

* Adjustable kati lartësi qëndrojnë nga 750 në 1200mm

* Ekran Stainless steel mbulon element

* Kreu i kthyeshëm 360 shkallë


 • Modeli JM-DR2A3
 • Zona ngrohje: 450 x 600mm
 • pluhur: 110v/ 60HZ 1800W & 220v/ 50HZ 2000W
 • Lartësi të rregullueshme: 30-48inch
 • Detail Product

  Produkt Tags

  flash tharëse
  Model: JM-DR-2A3
  Parametri: Zona Heating: 450 x 600mm lartësi të rregullueshme: 30-48inch 110v / 60Hz 1800W220V / 50Hz 2000WPS, dy llambat e lirë janë të krahasohen për të lira.

  tipar

  * Adjustable kati lartësi qëndrojnë nga 750 në 1200mm

  * Ekran Stainless steel mbulon element

  * Kreu i kthyeshëm 360 shkallë

  Paketa: 1 kuti kartoni: 83x28x59cm Vëllimi: 0.14m³ Pesha: 29kg

   1- (1) 1- (6)


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne