Fabrika Tour - Shenze Jiamei Screen Printing Equipment CO, Ltd.

workshop Mesh

1
2

Seminari jonë për Screen Printing Mesh:

Ne kemi rritur të jetë një nga prodhuesit kryesorë dhe eksportues të gjitha llojet e produkteve rrjetë ekran në Kinë.

Produktet tona kryesore: najloni rrjetë filtër, rrjetë filtër poliestër, rrjetë miell sitë, rrjetë HDPE filtër, rrjetë PE, qese rrjetë filter, rrjetë filtër disk etj

Fabrika jonë janë të pajisura me P7100 & P7150 Swiss Sulzer gërshetim afrohet, Benninger lartë shpejtimin warping makina, makina larëse, makina ngrohja, vendosja ink jet Printing Machine, përpunimit pas pajisjet dhe faclites tjera provë.

Ne të këmbëngulë në menaxhimit shkencor dhe kontrollin e rreptë të cilësisë.