Na Kontaktoni -. Shenze Jiamei Screen Printing Equipment Co, Ltd.

Shenze Jiamei Screen Printing Equipment CO., Ltd.

Adresë

Nanbaizhuang Village, Shenze County, Shijiazhuang City, Hebei Province, China

telefon

0.086-18631122850

0086- (0) 311-66.697.798

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne