Фабрика турнеја - Shenze Jiamei сито печат Опрема копродукции, ООД.

Mesh работилница

1
2

Нашите работилница за екранот Печатење Mesh:

Ние одгледувани да биде еден од водечки производител и извозник на сите видови на екран мрежа производи во Кина.

Нашите главни производи: најлон филтер мрежа, полиестер филтер мрежа, брашно сито мрежа, HDPE филтерот решетката, ЈП решетката, решетката филтер кеса, мрежа филтер диск итн

Нашата фабрика се опремени со P7100 и P7150 швајцарски Sulzer разбои ткаење, Benninger висок забрзување warping машини, машини за перење, топлина поставување машини, инк-џет печатење машина, опрема за пост-обработка и други тест faclites.

Ние инсистираме на научни управување и строга контрола на квалитетот.