Контакт -. Shenze Jiamei сито печат Опрема копродукции, ООД

Shenze Jiamei сито печат Опрема CO., Ltd.

адреса

Nanbaizhuang Село, Shenze Каунти, Shijiazhuang Сити, провинција Хебеј, Кина

телефон

0086-18631122850

0086- (0) 311-66.697.798

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас