За нас -. Shenze Jiamei сито печат Опрема копродукции, ООД

ЗА НАС

Shenze Jiamei група основана во 1999 година, професионален производител на екран печатење материјали и опрема во Shijiazhuang Сити, Hebei покраината.
Како член на CSPIA / CSGIA / FESPA, имаме загрижени за развојот на индустријата на печатење на екран и секогаш. Главните производи имаат сопствена независна работилница и тестирање на системот, со цел да се задржи на најдобар квалитет и конкурентна цена за клиентите во земјата и во странство.

изложба:

Ние активно учество во домашни и странски изложби, како и информации на изложбата ќе бидат споделени со вас во реално време. ние очекуваме да има средба со вас на изложби. 

Сертификат:

1

Нашите главни производи се како што следува:

алуминиумска рамка
гумен
екран мрежа
екран машина за печатење
Флеш Фен
Тунел фен
единица експозиција
истегнување машина
Мастила
емулзија
други потрошни печатење на екран: алуминиумска рачка, заштита од гребење coater, нож мастило, панта стегач, чистење на самото место пиштол, топлина пиштол, тензија метар, инк-џет филм итн .

Сите спецификација на производи може да се изменуваат во согласност со клиенти.

Jiamei, вашиот најдобар избор за печатење на екран материјали и опрема.